try-out
Talk like a pro

event

leergang: 2024-2

Licht uit, spot aan. Twee keer per jaar organiseren we een try-out voor deelnemers die ons Talk Like A Pro-gramme hebben doorlopen, als slot van het programma.

try-out
Talk like a pro

event

Licht uit, spot aan.

Ze hebben maanden hard gewerkt naar dit moment… Een vol theater! Tijd om het publiek te laten zien wat de deelnemers van ons programma Talk Like A Pro-gramme hebben ontwikkeld. Noem het een showcase, noem het een try-out, één ding is zeker…het is een point of no return. Na 6 maanden zwoegen, zweten en heel veel spreken mogen de deelnemers op de bühne. Deze keynote performances zijn voorbereid op alle facetten, van content en design tot delivery. 
Zij delen hun performance hier voor het eerst met publiek.
En daar kan jij bij zijn!

Het programma

Inloop koffie & thee

13.30 uur

Inloop koffie & thee

14.00 uur

Start programma

Dagvoorzitters:
Niek van den Adel & Richard de Hoop

Keynote sprekers: 
Marijn Dane - De kracht van onmacht
Jan van der Winden - Verborgen werelden zichtbaar maken

14.30 uur

Intermissie

16:15 uur

Hervatting programma

Intermezzo 

Keynote sprekers:
Pim Pelser - JE BREIN DE BAAS!
Urschi Koetje - Wat laat jij na?

Feestelijke afsluiting & uitreiking certificaten

16:45 uur

Borrel

18.30 uur

Einde programma

19.00 uur

De sprekers

bOB MUNTJEWERFF

Helpt je je creatieve kracht herontdekken om klaar te zijn voor de toekomst.

MARIJN DANE

Laat leiders obstakels ombuigen naar succes.

PIM PELSER

Zet food- en hospitalitytrends om in kansen.

ROBIN BANEN

Inspireert tot bewuster leven en krachtige keuzes.

URSCHI KOETJE

Prikkelt je om na te denken over nalatenschap en wat telt.

Jan van der Winden

Begeleidt teams in samenwerking en cultuur en is een autoriteit op het gebied van sektes.

Aftermovie

PRAKTISCHe DETAILS

Tijd: 14:00 – 19:00 uur
Datum: 12 maart 2025

€89,95 per ticket (excl. btw) (of op uitnodiging)

Neherlab Auditorium
Neherpark 9
2264 ZD Leidschendam

Parkeerinstructie: Diverse publieke parkings (gratis) zijn beschikbaar op slechts 10 minuten loopafstand van Westfield Mall of The Netherlands
P4 (Liguster 2, Leidschendam) is de dichtstbijzijnde parkeerplaats. 

Speakers Club

Onze missie is om sprekend Nederland (en daarbuiten) te professionaliseren.  

Speakers Club is geen sprekersbureau. Wij houden ons namelijk niet bezig met boeken van sprekers voor evenementen, we maken ons er hard voor om het sprekersniveau in Nederland naar een hoger level te tillen. Zie ons als een kwaliteitskeurmerk voor sprekers.  

Vanuit Speakers Club leiden we (professionele) sprekers, in samenwerking met ons netwerk van experts, op. Ook bereiden we (onervaren) sprekers voor op hun performance op een event aan de hand van gerichte trainingen en masterclasses. 

Dat doen we allemaal vanuit onze unieke locatie, namelijk het Rijksmonumentale Neherlab auditorium te Leidschendam-Voorburg. Dit is een voormalig PTT Telecom gebouw uit de jaren ‘50 wat zich uitstekend leent voor het opleiden van next level speakers.  

Nice to meet you...

Wil je persoonlijk contact? Dat kan! Désirée kan je vragen vast beantwoorden. Wat heeft je voorkeur; even kort bellen, een mail sturen of een online afspraak inplannen?